Jesteś tutaj:

Główna treść strony

2015 r. - Sukcesy sportowe ucznia klasy 2d - Igora Stępień

Miniony rok 2015 przyniósł wiele sukcesów uczniowi klasy 2d – Igorowi Stępień.Reprezentując klub LKS LOTOS JABŁONNA /LKSW TAJFUN (w kategorii kadetów młodszych) zdobył wiele nagród zajmując czołowe miejsca w zawodach.

22 lutego 2015r. podczas 4 edycji Profesjonalnej Ligii Taekwondo ITF, która odbyła się w Bartoszycach Igor zajął III miejsce w układach formalnych oraz II miejsce w torze sprawnościowym.

7 czerwca 2015r. podczas I MISTRZOSTW PRUSZCZA GDAŃSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA W TAEKWON-DO ITF (5 edycja Profesjonalnej Ligii Taekwondo ITF) Igor zajął I miejsce w torze sprawnościowym, III miejsce w układach formalnych oraz zdobył puchar dla najlepszego zawodnika w kat. I-II kl.

10 października 2015r. w I TURNIEJU DZIECI TAEKWON-DO ITF w Warszawie Igor zajął I miejsce w układach formalnych oraz zdobył statuetkę dla NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA

7 listopada 2015r. podczas finałowego turnieju Profesjonalnej Ligii Taekwondo ITF, który odbył się w Dąbrowie Białostockiej Igor zajął I miejsce w układach formalnych, I miejsce w torze sprawnościowym oraz został zwycięzcą klasyfikacji generalnej (całorocznej) w kategorii kadetów młodszych,

28 listopada 2015r. w MISTRZOSTWACH WARSZAWY DZIECI W TAEKWON-DO ITF Igor zajął I miejsce w układach formalnych.


Igor, gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach w roku 2016!


Autor notatki: p. Luiza Kołakowska