IV 2016 - XIII Międzynarodowe Biegi Ireny Szewińskiej

Dn. 27 kwietnia 2016r. w Pułtusku odbyły się XIII Międzynarodowe Biegi Ireny Szewińskiej.

W zawodach wzięły udział reprezentacje Polski, Litwy i Białorusi. Naszą szkołę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Siódemka” Legionowo z klas IV-VI.

W zawodach wzięła udział rekordowa liczba dzieci (ponad 1000) ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i specjalnych z województwa mazowieckiego. Pogoda nie pomagała zawodnikom, było mokro i zimno.

Najszybszym zawodnikiem z „Siódemki” okazał się Fabian Kuciewski z klasy sportowej, który zajął II miejsce i otrzymał nagrodę z rąk Pani Ireny Szewińskiej.

Wysokie lokaty osiągnęli również zawodnicy: Klaudia Nowak 4a – VII miejsce, Miłosz Andrzejewski 4a – VII miejsce, Natalia Jakubowska 5b – VIII miejsce, Janusz Ratowski 4a – X miejsce, Sophie Karska 4a – XI miejsce, a Dominika Pisarek 6b – XII miejsce.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych zawodach.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Autor notatki: p. Irena Koper