Zarząd Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2021/2022:
Przewodnicząca: Maja Antosik kl. 6e
Zastępca przewodniczącej: Weronika Kleniewska kl. 7b
Członek zarządu: Aleksander Gajda kl. 8d
Członek zarządu: Julian Jerzewski kl. 5b

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/2023:

Pani Iwona Gajda

Opiekunowie sekcji Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/2023:

1. Kulturalna - p. A. Fabiszewska, p. B. Grabarczyk, p. M. Asman, p. M. Chojnowska, p. K. Jakubowska
2. Ekologiczna - p. L. Kołakowska, p. K. Kraszewska, p. B. Niziołek, p. B. Kapica, p. K. Dębski
3. Sportowa - p. W. Jastrzębska, p. J. Narewski, p. P. Saczuk, p. B. Piłatowicz
4. Promująca zdrowie - p. K. Kraszewska, p. B. Niziołek, p. M. Stasiuk, p. K. Roszkiewicz
5. Radiofoniczna - p. K. Jakubowska, p. A. Kobryniak, p. A. Regulska
Nagłośnienie: p. C. Cydejko, p. Ł. Ładziński, p. P. Jereczek, p. K. Dębski
6. Organizacyjno-reprezentacyjna - p. M. Dąbrowska, p. T. Pawlak-Dąbrowska (uroczystości szkolne); K. Roszkiewicz, K. Dębski, R. Golenia (uroczystości pozaszkolne)
7. Europejska - p. G. Kozan, p. Ł. Ładziński, p. M. Dzwigalska
8. Wolontariatu –p. W. Idzik, ks. T. Smoliński, p. M. Pecko, ks. J. Gawroński, p. E. Małek-Falcetta, p. M. Janczewska

AKTUALNOŚCI - ROK SZKOLNY 2022/2023

W ostatnim dniu przed przerwą świąteczną Samorząd Uczniowski wręczył nauczycielom życzenia w dość nietypowej formie. Pani Monika Stasiuk wraz ze swoją klasą 5d wykonała niebanalne zakładki do książek, które przedstawiciele SU - Basia i Ala oraz Aleksander, członek Zarządu SU podarowali gronu pedagogicznemu.

Wybory do Zarządu SU na rok szkolny 2022/2023

6 października 2022 r. odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego.
Do komisji wyborczej wpłynęły karty poparcia z wymaganą liczbą podpisów od pięciu kandydatów.
W tajnym głosowaniu wzięło udział 631 uczniów z oddziałów III - VIII. Oddano pięć głosów nieważnych.
Kandydaci uzyskali następująca liczbę głosów:
Maja Antosik 6e - 261
Weronika Kleniewska 7b - 250
Aleksander Gajda 8d - 245
Julian Jerzewskib5b - 218
Julia Sawka 6c - 187

Przewodniczącą Zarządu została Maja Antosik, jej zastępca- Weronika Kleniewska, a członkami Zarządu: Aleksander Gajda oraz Julian Jerzewski.

AKTUALNOŚCI – ROK SZKOLNY 2021/2022

Marsz Nie dla plastiku

Zarząd Samorządu Uczniowskiego w dniu 19 października był obecny na marszu NIE DLA PLASTIKU , który przeszedł ulicami naszego miasta. Wspólnie z Zastępcą Prezydenta Miasta Legionowo, Panem Piotrem Zadrożnym, uczniami legionowskich szkół, pracownikami Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz uczestnikami projektu LEGIONOWIANIE DLA KLIMATU rozdawaliśmy przechodniom wielorazowe woreczki na zakupy, zachęcając do rezygnacji z plastiku. W marszu wzięli udział siodmoklasiści: Michał Gryboś, Zuzanna Czapla, Jan Fedorowicz oraz Akeksander Gajda.

Autor notatki: p. I. Gajda