Sponsorzy

Dyrektor Szkoły oraz Społeczność Szkolna składają serdeczne podziękowania życzliwym sponsorom:

Pikniku rodzinnego 4.06.2016 r.:

1. Firmie Develey Polska Sp. z o.o., ul. Batalionu Platerówek 3

2. Firmie Sebex s.c.
ul. Municypalna 20, 02-281 Warszawa

3 Gospodarstwu Owocowo – Warzywnemu – Piotr Zakrzewski
Strubiny 20, 05-170 Zakroczym,

4.Piekarni „Peterek”
ul. Redutowa 48, 01-181 Warszawa

5. Firmie Hurt i Detal Art. Spożywczo Rolne – Anna siekierko
ul. Szpitalna 24 Wysokie Mazowieckie

6.Przedsiębiorstwu Handlowo – Usługowemu – Łukasz Dobrosz
02-127 Warszawa, Mołdawska 5 lok. 7,

Uroczystości obchodów 30 – lecia Szkoły:

1. PWK Legionowo ul.Tadeusza Kościuszki 16A, 05-120 Legionowo
2. KZB Legionowo Sp. z o.o. ul. Piłsudskiego 3, 05-120 Legionowo
3. Firmie Sebex ul. Municypalna 20, 02-281 Warszawa
4. SMLW Legionowo ul. Jagiellońska 11, 05-120 Legionowo,

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 składa serdeczne podziękowania firmie Telimp Niedźwiedzcy Sp.jawna , ul. Akcent 5 Warszawa, za nieodpłatne przygotowanie projektu, wykonanie i przekazanie szkole smyczy z logo naszej placówki. Dziekuje za nieustanne wsparcie i pomoc. Mariusz Borkowski.

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 7 w Legionowie serdecznie dziękują sponsorom:

Podziękowania dla Pani Ewy Bartosiewicz - Cukiernia Sweet Home

Podziękowania dla SUSHI GO S.C. Adam Kacperek, Daniel Szpilski

Podziękowania dla rodziców uczniów klasy 1a

Podziękowania dla rodziców uczniów klasy 1b

Podziękowania dla Pana Zbigniewa Saks - Firma "Tels"

Dyrektor Szkoły oraz Społeczność Szkolna składają serdeczne podziękowania ŻYCZLIWYM SPONSOROM – p. Marcie i Romanowi Leszczyńskim, rodzicom Kacpra z oddziału przedszkolnego 0b za wykonanie projektu i ufundowanie mebli do Sekretariatu szkoły. Dziękujemy za wykonane prace demontażowe zużytych elementów oraz montaż nowego wyposażenia.

Sponsor robót remontowo-malarskich w dwóch salach lekcyjnych oddziałów przedszkolnych "0":

PAWBUD Usługi Ogólnobudowlane Paweł Krynicki
05-120 Legionowo, ul. Hubala 6/53

Sponsorzy Jubileuszu 25-lecia Szkoły Podstawowej nr 7 im. VII Obwodu "Obroża" AK:

1. Państwo Jolanta i Janusz Klejment – Firma EJKO-DRUK, 05-119 Legionowo, Stanisławów II, ul. Wolska 3a, tel. 022 772 90 81 - druk wydawnictw okolicznościowych
  2. Pan Juliusz Gajda – Videofiolmowanie
  3. Pan Piotr Zakrzewski – Gospodarstwo owocowo-warzywne, Strubiny 20 Zakroczym

SponsorzyStatuetki dla Najlepszego Absolwenta Roku 2011
Szkoły Podstawowej nr 7 im. VII Obwodu „Obroża” AK w Legionowie

Rada Rodziców SP7

Firma „Gryf”
Pana Krzysztofa Michalskiego
Legionowo, ul. Piłsudskiego 24B/6
wykonawca Statuetki

Dziękujemy właścicielowi Zakładu złotniczo-grawerskiego „Gryf” Panu Krzysztofowi Michalskiemu z Legionowa za sponsorowanie wspólnie z Radą Rodziców Statuetki dla Najlepszego Absolwenta Roku 2010 Szkoły Podstawowej nr 7 im. VII Obwodu „Obroża” AK w Legionowie.

Statuetka przyznawana od roku szkolnego 1994/1995 wpisała się na stałe w tradycje szkoły.

Znaczny upust kosztu Statuetki zaproponowany przez firmę umożliwił w b.r. szkolnym kontynuowanie szczególnej tradycji. Jesteśmy wdzięczni za pomoc w propagowaniu wartości wpajanych uczniom SP 7 i kultywowanie tradycji szkoły.

Dyrektor, Rada Pedagogiczna i uczniowie SP7 dziękują za okazaną pomoc i wsparcie.

Dnia 19 września 2009r. odbyły się biegi przełajowe „Pożegnanie lata”, zorganizowane przez MOSiR w Legionowie.

Uczniowie naszej szkoły tradycyjnie wzięli udział w tej imprezie. Ogólnopolska Szkoła Językowa British School z Legionowa zasponsorowała udział 10 uczniów, którzy biegali w koszulkach i czapeczkach z Logo British School.

Dla zawodników, którzy stanęli na podium British School ufundował kursy językowe, a dla szkoły sprzęt sportowy (piłki koszykowe i kolce lekkoatletyczne dla UKS Siódemka).

Łukasz Biernacki kl. 6a, Izabella Kaczmarczyk kl. 6c i Patrycja Czajkowska kl. 5d otrzymali roczne kursy języka angielskiego, a Karolina Otłowska kl. 5c – semestralny kurs języka angielskiego.

Dnia 16 października odbył się apel na sali gimnastycznej na którym pani Iwona Kaczmarczyk – dyrektor metodyczny British School w Legionowie wręczyła nagrodzonym uczniom dyplomy i przekazała dla szkoły sprzęt sportowy.