Eko-Siódemka

Znak graficzny autorstwa ucznia klasy 4c – Radka Skowrońskiego

Aktualności – rok szkolny 2017/2018

INFORMACJA NA TEMAT ZBIÓRKI MAKULATURY I ZUŻYTYCH BATERII W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 7

1. Zbiórka makulatury trwa przez cały rok szkolny.
  2. W zbiórce biorą udział uczniowie i rodzice oraz pracownicy szkoły.
  3. Spakowaną makulaturę należy przynieść do szkoły, zgłaszając ten fakt pracownikom szatni, którzy zważą i odnotują w zeszycie znajdującym się w pomieszczeniu 014 jej ilość.
  4. Podobnie postępujemy ze zużytymi bateriami. W tym przypadku należy pojemnik lub torebkę z bateriami podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka oraz numerem oddziału.
  5. Istnieje również możliwość oddawania makulatury na rzecz naszej szkoły do dowolnego punktu skupu. Formularz przyjęcia makulatury powinien być wtedy wystawiony na SP 7 i przekazany do kierownika administracji (tam też można uzyskać dokładne informacje na ten temat).

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM OSOBOM ZAANGAŻOWANYM W ZBIÓRKĘ I JEDNOCZEŚNIE W OCHRONĘ NASZEGO ŚRODOWISKA.

Autor notatki: p. Luiza Kołakowska