III 2014 - Zawody w minipiłce ręcznej dziewcząt

W dniu 5 marca 2014r. w Hali Arena w Legionowie rozegrano pierwszy, miejski etap zawodów w minipiłce ręcznej dziewcząt w ramach MIMS.

Drużynę zawodniczek z SP7 przygotowana przez p. Bogumiłę Piłatowicz reprezentowały uczennice klas szóstych: Marta Chudorlińska 6d, Julita Athitakis 6d, Agnieszka Gronek 6e, Zofia Kościelska 6e, Julia Pałka 6e, Angelika Burczyńska 6e, Magdalena Piłatowicz 6c, Klaudia Rokicka 6c, Aleksandra Sokołowska 6f, Maria Macioch 6f, Eliza Samsel 6c, Julia Pniewska 6b, Wiktoria Śladkowska 6d i Natali Raczyńska 6d.

Dziewczyny pokonały wszystkie rywalki 8:2, 5:0, 4:1, 9:0 awansując tym samym do rozgrywek powiatowych.

Zawody na etapie powiatowym rozegrano w Wieliszewie 7 marca 2014r.

Dziewczyny znowu pokazały swój wysoki poziom gry i zdeklasowały rywalki wygrywając ze szkołą w Nieporęcie 7:2, z Jabłonny 8:1 i ze Skrzeszewa 8:0 , dając sobie prawo do reprezentowania naszego powiatu w Mistrzostwach Rejonu Legionowo.

Organizatorem rozgrywek międzypowiatowych, które odbyły się w dniu 20 marca, był Szkolny Związek Sportowy w Karczewie.

Do turnieju zgłosiły się reprezentacje z Zielonki, Otwocka, Gałkowa, Dębinek i SP7 z Legionowa. Nasze reprezentantki pokonując zawodniczki z Gałkowa 5:3 i Dębinek 11:1 zakończyły ostatecznie rozgrywki na wysokim III miejscu.

Wszystkie dziewczyny wykazały się ogromnym sercem do walki i dały z siebie wszystko. Na szczególne wyróżnienie zasługują jednak dwie z nich: na bramce Eliza Samsel, która „wyjmowała” prawie wszystkie piłki i w polu Magda Piłatowicz, która rzuciła większość bramek.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i dziękujemy dziewczynom za wspaniałą walkę!!!