Informacje dla Ósmoklasistów

Liczba odwiedzających: 762

Rok szkolny 2023/2024

TERMINY
postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, a także terminy składania dokumentów do klas pierwszych publicznych szkół ponadpodstawowych

Szanowni Rodzice

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do udziału w kolejnym bezpłatnym webinarze organizowanym przez ZDAY, dedykowanym uczniom przygotowującym się do Egzaminu Ósmoklasisty. Po wielkim sukcesie naszego ostatniego spotkania online, które skupiało się na skutecznych technikach rozwiązywania zadań z treścią, tym razem skierujemy naszą uwagę na jeden z kluczowych obszarów matematycznych – pierwiastki i potęgi.

Jak poradzić sobie z potęgami i pierwiastkami na Egzaminie Ósmoklasisty? Dowiesz się podczas najbliższego webinaru ZDAY. Temat omówi Karol Wilczyński, ekspert od bezstresowego i skutecznego nauczania. Pomógł już tysiącom uczniów przygotować się do matur i egzaminów.

Podczas webinaru poznasz i przećwiczysz proste i skuteczne sposoby radzenia sobie z pierwiastkami i potęgami. To wszystko w oparciu o zadania, które pojawiają się na egzaminie ósmoklasisty!

Termin spotkania: 08.02 (czwartek), godzina 19:00.

Aby dostać link do transmisji, zapisz się na stronie: https://zday.pl/egzamin-osmoklasisty/

Z góry serdecznie dziękujemy za opublikowanie powyższej informacji.

Z poważaniem
Zespół ZDAY.pl

Szanowni Rodzice

Informujemy, że na stronie internetowej CKE oraz w Materiałach w katalogu Egzamin 2024 w SIOEO zostały zamieszczone materiały dotyczące stresu egzaminacyjnego przeznaczone dla uczniów 8 klasy szkoły podstawowej

https://cke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/stres-egzaminacyjny-materialy-dla-uczniow-rodzicow-i-nauczycieli/

Informacje o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty obowiązująca w roku szkolnym 2023/2024

Jak radzić sobie ze stresem egzaminacyjnym? Zalecenia dla ósmoklasistów

Szanowni Państwo,

z ogromną radością chcielibyśmy zaprosić uczniów Państwa szkoły na Dzień Otwarty w Liceum Civitas, który odbędzie się 9.12 (sobota) o godz. 11:00. 

Liceum Civitas to więcej niż szkoła – to miejsce, gdzie edukacja nabiera nowego wymiaru przygotowując uczniów do życia w dynamicznym i zmieniającym się świecie. Dlatego serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty, podczas którego każdy będzie mógł doświadczyć niezwykłej atmosfery panującej w szkole oraz zapoznać się z wyjątkową ofertą edukacyjną naszego liceum. 

To również wyjątkowa okazja, by spotkać się z rektorem współtworzącego liceum Collegium Civitas - prof. Stanisławem Mockiem oraz Michałem Tomasikiem, dziennikarzem Radia TOK FM i szefem Radia Pałacc - studenckiego radia Collegium Civitas.

Działaj! Możesz zmienić (swój) świat!

Szczegółowe informacje znajdują się na załączonym poniżej plakacie oraz na naszym Facebooku:

https://fb.me/e/4cWcYlb3O 

Jak uzyskać lepszy wynik na egzaminie z polskiego?

ZDAY zaprasza w najbliższy czwartek na kolejne spotkanie w ramach serii webinarów przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty. W tym tygodniu Marek Lepczak weźmie na tapet ”Latarnika”. Nowela pióra Henryka Sienkiewicza posłuży za podstawę do przekazania słuchaczom cennych porad pozwalających zdobyć dodatkowe punkty na egzaminie. Uczestnicy czwartkowego webinaru dowiedzą się m.in. jak czytanie ze zrozumieniem i właściwy odbiór przesłania lektury wpływa na poprawę wyniku.

Webinar jest wydarzeniem bezpłatnym, rozpocznie się 7.12 o 19:00 i potrwa mniej więcej godzinę. Zapisać można się na stronie: https://zday.pl/egzamin-osmoklasisty/

Webinary organizowane przez ZDAY już w ubiegłym roku szkolnym pomogły 21 tys. uczniów w zdaniu egzaminów i dostaniu się do wymarzonego liceum. Tegoroczne spotkania gromadzą każdorazowo setki uczestników i zbierają świetne recenzje.

Z góry serdecznie dziękujemy za przekazanie Uczniom tej informacji.

Z poważaniem
Zespół ZDAY.pl