Spotkanie z p.Kamilem Otowskim- złotym medalistą na dystansie 50 m stylem grzbietowym w klasie S1.

Data: 18.09.2023 r., godz. 23.06    184
Było Nam bardzo miło poznać...

15 września uczniowie naszej szkoły mieli okazję i zaszczyt poznać Pana Kamila Otowskiego - utalentowanego i utytułowanego pływaka klubu IKS-AWF WARSZAWA. Pan Kamil w tym sezonie ustanowił nowy rekord świata w pływaniu stylem grzbietowym na 100 m w parapływackich Mistrzostwach Świata w Manchesterze z czasem 2:18:60. Jest również złotym medalistą na dystansie 50 m stylem grzbietowym w klasie S1. Opowiadał uczniom między innymi o trudach i poświęceniu, jakie niesie za sobą zawodowy sport, treningu wysokogórskim i diecie sportowca. Bardzo dziękujemy za odwiedziny w naszej szkole i życzymy sukcesów w kolejnych startach.

Kamil Otowski- złoty medalista Mistrzostw Świata
Kamil Otowski- złoty medalista Mistrzostw Świata, foto nr 1, Kamil Otowski- złoty medalista Mistrzostw Świata, foto nr 2, Kamil Otowski- złoty medalista Mistrzostw Świata, foto nr 3, Kamil Otowski- złoty medalista Mistrzostw Świata, foto nr 4, Kamil Otowski- złoty medalista Mistrzostw Świata, foto nr 5, Kamil Otowski- złoty medalista Mistrzostw Świata, foto nr 6, Kamil Otowski- złoty medalista Mistrzostw Świata, foto nr 7, Kamil Otowski- złoty medalista Mistrzostw Świata, foto nr 8,