Jesteś tutaj:

Główna treść strony

III 2015 - Zawody w minipiłce ręcznej dziewcząt w ramach MIMS - I miejsce dla SP7!

W dniu 11 marca 2015r. w Hali Arena w Legionowie rozegrano pierwszy, miejski etap zawodów w minipiłce ręcznej dziewcząt w ramach MIMS. W turnieju wzięły udział drużyny z pięciu legionowskich szkół: SP1, SP 3, SP 4, SP 7 i SP8.

Drużynę zawodniczek z SP7, przygotowaną przez p. Bogumiłę Piłatowicz – organizatora i sędziego zawodów - reprezentowały:
Julia Pietraszko 6d, Patrycja Tworus 6d, Agata Milewska 6d, Justyna Bogucka 6c, Oliwia Kozdrój 5b, Weronika Otłowska 6d, Mercedes Gala 6a, Aleksandra Chodowska 5a, Gabriela Grosicka 6d, Dominika Pisarek 5b, Julia Łączkowska 5b, Wiktoria Wiernicka 5b i Aleksandra Rybicka 6c.Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” w duchu sportowej rywalizacji i wzajemnego szacunku. Nasza drużyna podjęła walkę z czterema rywalami pokonując ich 6:1, 8:1, 3:2 i 3:0 i wygrywając ostatecznie cały turniej.Zajęcie pierwszego miejsca daje nam możliwość walki w kolejnym etapie MIMS – zawodach powiatowych, które odbędą się 18 marca w SP7.Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Autor notatki: p. Bogumiła Piłatowicz