Jesteś tutaj:

Główna treść strony

XI 2015 - MISTRZOSTWA ŚWIATA - WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION – 2015

W dniach 05 i 06 listopada 2015r. w czeskim Centrum Babylon w Libercu odbyły się Mistrzostwa Świata World Artistic Dance Federation, na których startowała Klaudia Domańska, zdobywając tytuł Mistrza Świata w kat. Small Team Urban Pap Dance. Klaudia jest członkiem legionowskiej grupy tanecznej FAME, która należy do najbardziej utytułowanych grup w Polsce.Na uwagę zasługuje fakt, iż w w/w Mistrzostwach brało udział ok. 3000 tancerzy w rozmaitych stylach tanecznych. Międzynarodowe Jury złożone ze znanych postaci w świecie tańca uznało, że to właśnie grupa FAME reprezentuje najwyższy światowy poziom w konkrecji mini formacje URBAN POP DANCE 12-15 lat.

Legionowska grupa znalazła uznanie nie tylko wśród sędziów, ale także wśród publiczności, która oklaskiwała na stojąco pokaz prezentacji tanecznych.

Siedmioosobowa grupa FAME, której członkiem jest Klaudia trenuje pod okiem Małgorzaty Szulc i Mariusz Mikołajek, którzy zdobyli grupą FAME wiele tytułów Mistrzostw Polski, Europy i Świata.Z tanecznymi pozdrowieniami
Klaudia Domańska, kl. VId