III 2016 - Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego w Pływaniu Indywidualnym i Sztafetowym

W dniu 15 marca 2016r. w Aquaparku Fala w Stanisławowie Pierwszym odbyły się Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego w Pływaniu Indywidualnym i Sztafetowym w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców. Drużynę dziewcząt przygotowała pani Irenę Koper.

Dziewczynki z klas III i IV rywalizowały na dystansie 25 m, a z klas V i VI na dystansie 50m w pływaniu indywidualnym. Po rywalizacji indywidualnej odbywały się wyścigi sztafet 8 x 25 m. stylem dowolnym. W klasyfikacji miejskiej dziewczęta zajęły II miejsce, a w klasyfikacji powiatowej VIII. Koszty przejazdu na zawody pokryła Rada Rodziców naszej szkoły.

SKŁAD REPREZENTACJI DZIEWCZĄT:

1. Julia Menlak