XII 2015 - Zawody międzypowiatowe w piłce koszykowej dziewcząt

W dniu 2 grudnia w Piasecznie odbyły się rozgrywki międzypowiatowe w piłce koszykowej dziewcząt w ramach XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Był to już trzeci etap rozgrywek, w których nasza reprezentacja zajęła IV miejsce. Wcześniej nasza drużyna wygrała rozgrywki na szczeblu miejskim i powiatowym.

Koszykowka zawody2.jpg (43 KB)Koszykowka zawody3.jpg (42 KB)Koszykowka zawody4.jpg (30 KB)

Szkołę reprezentowały uczennice z klas IV – VI przygotowane przez panią Irenę Koper: Oliwia Boguszewska 6c, Zuzanna Łakus 6c, Alicja Ludwin 6c, Natalia Czarnowska 6c, Dominika Pisarek 6b, Zuzanna Kuś 6d, Basia Juśkiewicz 6d, Oliwia Osińska 5d, Dominika Bethke 5c, Sophie Karska 4a, Julia Mentlak 4a i Natalia Zabielska 4a.

Autor notatki: p. Irena Koper