X 2014 - SP7 Mistrzem Sportu w powiecie legionowskim

Dnia 30 października 2014r. w auli Starostwa Powiatowego, podczas Sesji Rady Powiatu odbyło się podsumowanie sezonu sportowego 2013/2014 w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W klasyfikacji Szkolnego Związku Sportowego za rok szkolny 2013/2014 Powiat Legionowski uplasował się na 15 miejscu spośród 42 powiatów, biorących udział we współzawodnictwie.

W kategorii szkół podstawowych I miejsce w powiecie zajęła Szkoła Podstawowa Nr 7 im. VII Obwodu Obroża AK, która została sklasyfikowana na 10 miejscu w województwie.

Pan dyrektor Mariusz Borkowski odebrał z rąk Starosty Legionowskiego pamiątkową statuetkę oraz czek na 2000 zł. na zakup sprzętu sportowego dla szkoły.

Dyplomy oraz nagrody specjalne otrzymali uczniowie z SP7: Marta Chudorlińska, Natalia Raczyńska, Sandra Skrzypczyk, Anna Ptaszek, Anna Czajkowska, Agata Milewska, Klaudia Pawłowska, Karol Biliński, Mateusz Święszkowski, Piotr Warowny, Bartosz Olczak i Karol Wojtecki.

Mistrz Sportu.jpg (48 KB)Mistrz Sportu1.jpg (40 KB)mistrz sportu nagroda.jpeg (22 KB)Mistrz Sportu2.jpg (43 KB)