OGŁOSZENIE - ZAPISY DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ ROK SZKOLNY 2023/2024

Rodzice zainteresowani zapisem dziecka do świetlicy szkolnej proszeni są o pobranie ze strony szkoły www.sp7.legionowo.pl zakładka ŚWIETLICA, wydrukowanie i uzupełnienie następujących dokumentów:

- WNIOSEK ZAPISU DZIECKA DO ŚWIETLICY na rok szkolny 2023/2024 (wyłącznie druk dwustronny);

- UPOWAŻNIENIE do odbioru dziecka (w zależności od potrzeb załącznik nr 1,2,3) – upoważnienia wymagają podpisu osób odbierających.

Druki wniosku i upoważnień można również pobrać od dnia 30 sierpnia w godzinach pracy szkoły przy wejściu głównym szkoły.
Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i procedurami obowiązującymi w świetlicy szkolnej oraz organizacją pracy świetlicy szkolnej związaną z zapewnieniem bezpieczeństwa – strona szkoły www.sp7.legionowo.pl zakładka ŚWIETLICA.

Rodzice lub opiekunowie składają uzupełnione wnioski i upoważnienia w dniu 4 września 2023r. (poniedziałek) w godzinach 8.00 -12.00 wyłącznie nauczycielom świetlicy oczekującym na Państwa i weryfikującym poprawność wypełnienia dokumentów w sali nr 7 – świetlica szkolna.

Dokumenty: