X 2019 - Dzień siatkówki

Rozpoczęliśmy cykl spotkań „Dzień z...” - dziś (21.10.2019r.) „Dzień z piłką siatkową”. Gwiazdą dnia był Pan Sebastian Kowalski, nasz nauczyciel, a jednocześnie zawodnik m.in. klubu AZS AWF Warszawa, klubu UKS Centrum Augustów i trener klubu Iskra z Legionowa. Pan Sebastian opowiedział nam o swojej karierze, przybliżył przepisy gry i zachęcił do uprawiania tej pięknej dyscypliny jaką jest piłka siatkowa. W spotkaniu udział wzięli uczniowie naszej szkoły, którzy słuchali z zainteresowaniem o pasji nauczyciela, zadawali pytania i aktywnie uczestniczyli w ćwiczeniach. Mamy nadzieję, że następne spotkania będą cieszyły się równie dużym zainteresowaniem. Serdecznie zapraszamy - nauczyciele wf z SP7.

Autor notatki: p. Bogumiła Piłatowicz