IV 2016 - XXX Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo

16 kwietnia 2016r. w lasach legionowskich odbyły się XXX Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo. W zawodach wzięła udział liczna reprezentacja uczniów naszej szkoły z klas IV-VI oraz zawodników UKS Siódemka. W biegach dla dzieci wystartowało prawie 300 uczestników w swoich kategoriach wiekowych. Konkurencja była bardzo duża i niełatwo było zająć miejsce na podium.

Miejsca medalowe zajęli: Sophie Karska 4a - III miejsce, Klaudia Nowak 4a – III miejsce, Natalia Jakubowska 5b – I miejsce, Oliwia Osińska 5d – III miejsce, Dominika Pisarek 6b – II miejsce i Zuzanna Łakus 6c – III miejsce.

Serdecznie gratulujemy!!!

Biegi przełajowe Legionowo3.jpg (40 KB)Biegi przełajowe Legionowo4.jpg (39 KB)Biegi przełajowe Legionowo5.jpg (40 KB)Biegi przełajowe Legionowo6.jpg (39 KB)Biegi przełajowe Legionowo.jpg (38 KB)

Autor notatki: p. Irena Koper