IV 2016 - Zawody z minipiłki nożnej dziewcząt i chłopców

Dnia 11 kwietnia 2016r. na Stadionie Miejskim w Legionowie odbyły się zawody z minipiłki nożnej dziewcząt. Był to pierwszy poziom rozgrywek – etap miejski. Turniej zaczęliśmy obiecująco. Po pierwszych dwóch bezbramkowych remisach w grupie awansowaliśmy do półfinału na drugim miejscu. Tam spotkaliśmy się ze zwycięzcą grupy B, Szkołą Podstawową nr 8. Dziewczyny pokazały charakter i wygrały to spotkanie 1-0. Mamy finał. Tam nie daliśmy szans NSP i triumfowaliśmy w całym turnieju. Mamy awans do etapu powiatowego, który odbędzie się 29 kwietnia w Skrzeszewie.

Zwycięski skład:

Julia Łączkowska
Alicja Ludwin
Maja Piłatowicz
Maria Malińska
Dominika Pisarek
Milena Błońska
Klaudia Golon
Oliwia Boguszewska
Aleksandra Iwanowska
Klaudia Domańska

zdjciaturniej1.jpg (40 KB)

Dwa dni po zwycięstwie dziewcząt przyszedł czas na chłopców. Oni nie zawiedli również. W jeszcze bardziej efektowny sposób rozgromili swoich kolegów z innych legionowskich szkół nie pozostawiając złudzeń, która szkoła będzie reprezentować nasze miasto w rozgrywkach powiatowych. Warto podkreślić iż najniższe nasze zwycięstwo to różnica 5 bramek. Kolejny etap, podobnie jak w przypadku dziewcząt, odbędzie się w Skrzeszewie 25 kwietnia 2016r.

Zwycięski skład:

Dawid Baraniecki